WYGRANY SPARING Z DOLCANEM

W minioną środę rozegraliśmy kolejny sparing z drużną Dolcanu żąbki. Mecz zakończył się naszą wygraną. Chłopcy z Zabek mimo że o rok młodsi, byli wymagającym rywalem. Początek spotkania wyrównany. W pewny momencie (kiedy na boisko weszła druga szóstka) lekką przewagę miał Dolcan. W drugiej części meczu przejeliśmy kontrolę na boisku strzelając kika bramek po ładnych akcjach. Wygrana cieszy , martwią natomiast stracone w głupi sposób bramki. Jest jeszcze sporo do poprawy..przede wszystkim koncentracja i asekuracja w obronie. Przed nami sobotni mecz z AP 11. Mimo wysokiego zwycięstwa na wyjeździe, u siebie będzie bardzo trudno o wygraną. Trzeba wyjść skoncentrowanym i zagrać na 100%, swoich możliwości  a wtedy będzie dobrze!!!!!

MAZUR RADZYMIN - DOLCAN ZĄBKI  9 : 4

BRAMKI: Dawid Lechowski x3, Filip Piętosa x3, Marcin Sleboda x2, Aleks Siedlecki

SKŁAD:

Adam Karpiński ,Sebastian Bieńkowski, Piotr Lisiecki, Maks Ostojski, Bartek Aniołkowski, Dawid LechowskI, Mikołaj Lechowski, Aleks Siedlecki, Filip Piętosa, Dawid Skibniewski, Marcin Śleboda, Mikołaj Jaszkowski, Igor Dębek, Oskar Kowalski, Kamil Wójcik, Hubert Kamiński