Wygrana z Dąbrówką.

Wygraną 5-1 zakończyło się wyjazdowe spotkanie 6 kolejki z Dąbrówką. Oglądając ten mecz odniosłem wrażenie że nie wszyscy nasi zawodnicy mieli tego dnia ochotę na walkę. Wygraliśmy ten mecz tylko dlatego że byliśmy druzyną lepszą piłkarsko. Bo z gry nie zasługiwaliśmy na to zwycięstwo. Brakowało w tym meczu "skrzydeł." Mało ruchu w bocznych strefach boiska powodowało szybkie rozbijanie naszych akcji ofensywnych przez przeciwnika.W drugiej kwarcie nie oddaliśmy ani jednego strzału na bramkę rywala.!!. Na szczęście dobra skuteczność Filipa(4 bramki), pozwoliła nam zdobyć 3 punkty. Żadna bramka nie wpadła po składnej akcji. Większość naszych prób ataku kończyła się w środku pola...Trzeba przyznać że przeciwnik też nie był w stanie wiele zdziałać w ofensywie dzięki dobrej postawie Sebka i Aleksa.

Mecz z gatunku " dla koneserów" :)  Dla większości odbyty nie zagrany.

Panowie trzeba zmienić swoją postawę na meczach bo przy lepszym przeciwniku dostaniemy baty !!! Jak jesteście na boisku koncentrujcie się na grze w piłkę a nie na innych rzeczach.

Mimo wszystko GRATULACJE za zwycięstwo i powodzenia w następnych meczach.