Pogrom ........

W minioną niedzielę na boisku przy ulicy Rudzkiej w Warszawie nasza drużyna rozegrała swój drugi mecz rundy jesiennej z Hutnikiem Warszawa, gromiąc rywala aż 18-1 !!!

Zwycięstwo w tym spotkaniu było „obowiązkiem” ale że przyjdzie tak łatwo, mało kto by się spodziewał. Różnica dwóch klas. Rywal praktycznie nie stawiał oporu, szczególnie w I kwarcie w której strzeliliśmy az 8 goli!!!! Druga i trzecia kwarta to w dalszym ciągu nasza dominacja, ale już bez „fajerwerków”. W tym okresie gry strzelamy „tylko” 3 bramki tracąc jedną po błędzie w kryciu. Ostatnia odsłona meczu to praktycznie gra do jednej bramki. Strzelamy kolejne 7 bramek dobijając kompletnie bezradnego rywala. MVP meczu zostaje Filip Piętosa zdobywca 10 bramek !!!!!!

BRAWO CHŁOPAKI. JEST MOC. UTRZYMUJEMY WYSOKĄ FORMĘ. Najmocniejsi rywale dopiero przed Wami. Także nie popadamy w samozachwyt i dalej mocno pracujemy. Za tydzień mecz z Pogonią Józefów u siebie. Jest to rywal na pewno bardziej wymagający z którym może nie być tak łatwo.