Udany początek sezonu....Pewna wygrana z Dąbrówką

Wysokim zwycięstwem nasi chłopcy rozpoczeli sezon jesienny w V lidze. W pierwszym meczu nie dali szans rywalom z Dąbrówki pokonując ich aż 11-3. Wygrana bardzo cięszy a jeszcze bardziej styl gry naszego zespołu. Od samego początku byliśmy stroną dominującą na boisku narzucając rywalowi swój styl gry. Mecz był wyrównany tylko w pierwszej kwarcie kiedy to po szybko strzelonych dwóch golach nie ustrzegliśmy się błędów w obronie pozwalając rywalowi na odrobienie strat. Kolejne kwarty to już całkowita dominacja Mazura i kolejne gole naszej drużyny. Wszyscy chłopcy grający w tym meczu zasłużyli na wielkie brawa za mądrą grę i duże zaangażowanie. MVP meczu został Dawid Lechowski, zdobywca 5 bramek i 1 asysty. Brawo chłopaki !!!!!! Tak trzymać a na wiosnę zagramy w IV lidze!!!! Za tydzień mecz z Hutnikiem Warszawa który w swoim pierwszym meczu wysoko przegrał (0-8) z Białymi Orłami. Ten mecz obowiązkowo trzeba wygrać. Tak więc mocno pracujemy na treningach !!!! Najbliższy w poniedziałek na Mazurze o godz 16.00